Nové apartmány s velkou zahradou, v krajině zvané Česká Kanada. Nabízím ubytování pro 35 osob v 2 až 6 lůžkových apartmánech s možností přistýlek. Apartmány mají kuchyň, sociální zařízení, TV. V zahradě je dětské hřiště, pergola a úschovna kol.
Apartmány Sluníčko dělají čest svému jménu, bylo nám tady opravdu sluníčkově. Jaruška – velká TRYSKOMYŠ – je živelný, přírodní človíček – bezelstný a se srdcem na dlani.Přejeme jí, aby se jí dařilo a lidé jí vraceli stejnou pohodu, jakou ono šíří kolem sebe.Doporučujeme všem a děkujeme za pěkný pobyt.
2015
Děkujeme paní majitelce za krásný pobyt. Příjemné ubytování budeme určitě doporučovat! Krásné okolí, sluníčko až až, no prostě super.
2015
Díky za báječný pobyt se vším co potřebujeme k bezvadné dovolené.
2015
Děkujeme za nezapomenutelné zážitky, prostředí a kamarádský přístup,báječnou hudbu a pohoštění. SPŠOU 1960-1964 spolužáci
2015
Děkujeme za již čtvrtou a opět nádhernou dovolenou. Borůvkový koláč, maso a počasí super, co víc si přát. Hodně štěstí a zdraví Jarušce a klubajícímu se miminku a spoustu spokojených hostů přejí Franta, Ali a Lucinka Poledníci z Klatov
2015
Z Opavy, z Opavy přijeli jsme už tady, abychom poznali krásy České Kanady. Jaruška je úžasná a protože Baruška už málem vykukuje z bříška, její borůvkové koláče a steaky k tomu, podtrhnou jen krásy Čech a úžasnou pohodu k tomu, za čož moc děkujeme a všem kteří Sluníčko navštíví, ať se jim také moc líbí.
2015
Bylo nám tady moc fajn.
2015
Příjemné ubytování, škoda, že jen na jednu noc příště přijedeme na déle a doporučíme známým.
2015
Odnášíme si nezapomenutelné vzpomínky na překrásnou přírodu, poklidné a přívětivé místo a perfektní pobyt v APARTMÁNECH SLUNÍČKO. Srdečně děkujeme paní Kovaříkové za milé přijetí, vstřícnost a přátelskou atmosféru. Je naším přáním za rok opět přijet.Přejeme úspěch, klid a pohodu.
2015
Moc děkujeme za krásnou, již třetí zde strávenou dovolenou. Opět vše na jedničku, apartmán, ochota a dobrá nálada paní majitelky, borůvkový koláč, kávička, počasí. Co víc si lze přát. Děkujeme a za rok opět přijedeme, možná dřív.
2015
Děkujeme moc paní majitelce za krásné čisté prostředí v apartmánu, bylo tady fajn, počasí nám přálo, určitě dáme tip na vaše ubytování našim známým, přátelům. Je tady krásná příroda, N.Bystřice a okolí láká ke spoustě výletů. Ještě jednou moc děkujeme.
2015
Nádherné ubytování a sluníčko i když je pod mrakem! Přejeme paní majitelce, ať se jí daří, rádi se sem určitě někdy vrátíme.
2015
Nejlepší ubytování jaké jsme kdy měli, péče jako od maminky, včetně borůvkového koláče, počasí jako na objednávku. Co víc si může člověk na dovolené přát k plné spokojenosti. Byla to jedna z našich nejkrásnějších dovolených. Přejeme paní majitelce, aby se jí v podnikání dařilo, což při jejím elánu a přístupu k hostům, je zaručená věc. Děkujeme
2015